Zwemsite.nl

DE zwemsite van Nederland

Tijdschema Olympische Spelen bekend

Email dit bericht Print dit bericht

Het duurt nog 128 dagen, maar nu al kan je in je agenda de exacte tijden zetten dat je voor de buis moet zitten tijdens de Olympische Spelen. Op de site van de FINA staat namelijk het tijdschema van alle sessie van het zwemmen. Uiteraard kan het zijn dat er nog wat wijzigt, er zouden zich natuurlijk plotseling meer mensen kunnen kwalificeren voor een bepaalde afstand, maar het verleden leert dat dit meestal niet veel gebeurt. Voorlopig zullen onze Nederlandse dames op 18 juli tussen 13.52 en 14.00uur (NL tijd) het spits afbijten voor Nederland op de 4x 100m vrijeslag. Al hopen we uiteraard dat Inge Dekker en Lennart Stekelenburg tijdens de Eindhoven Swimcup ervoor zorgen dat er ook tussen 11.31 en 11.54 (100m vlinderslag dames) en tussen 13.15 en 13.38 (100m schoolslag heren) al Nederlands geweld te zien zal zijn. In het onderstaande schema gaan we in ieder geval uit van een zonnig scenario. Let op : tijden hieronder zijn lokale tijden in Londen.

Day 1
Sat 28 Jul
Session SW01 – Start: 10:00, End: 13:00
10:00 – 10:26 Heats Men’s 400m Individual Medley
10:31 – 10:54 Heats Women’s 100m Butterfly (Inge Dekker)
10:58 – 11:44 Heats Men’s 400m Freestyle
11:51 – 12:10 Heats Women’s 400m Individual Medley
12:15 – 12:38 Heats Men’s 100m Breaststroke (Lennart Stekelenburg)
12:52 – 13:00 Heats Women’s 4x100m Freestyle Relay (Nederland)

Session SW02 – Start: 19:30, End: 21:35
19:30 – 19:37 Men’s 400m Individual Medley Final
19:40 – 19:48 Women’s 100m Butterfly Semifinals (Inge Dekker)
19:51 – 19:57 Men’s 400m Freestyle Final
19:59 – 20:07 Men’s 400m Individual Medley Medal Ceremony
20:09 – 20:16 Women’s 400m Individual Medley Final
20:18 – 20:26 Men’s 400m Freestyle Medal Ceremony
20:28 – 20:36 Men’s 100m Breaststroke Semifinals (Lennart Stekelenburg)
20:38 – 20:46 Women’s 400m Ind. Medley Medal Ceremony
20:48 – 20:54 Women’s 4 x 100m Freestyle Relay Final (Nederland)
20:59 – 21:11 Women’s 4x100m Free Relay Medal Ceremony

Day 2
Sun 29 Jul
Session SW03 – Start: 10:00, End: 12:50
10:00 – 10:19 Heats Women’s 100m Backstroke (Sharon van Rouwendaal)
10:24 – 11:08 Heats Men’s 200m Freestyle (Sebastiaan Verschuren)
11:13 – 11:33 Heats Women’s 100m Breaststroke (Moniek Nijhuis)
11:38 – 12:05 Heats Men’s 100m Backstroke (Nick Driebergen, Bastiaan Lijesen)
12:10 – 12:37 Heats Women’s 400m Freestyle
12:41 – 12:50 Heats Men’s 4 x 100m Freestyle Relay

Session SW04 – Start: 19:30, End: 21:35
19:30 – 19:34 Women’s 100m Butterfly Final (Inge Dekker)
19:36 – 19:45 Men’s 200m Freestyle Semifinals (Sebastiaan Verschuren)
19:47 – 19:55 Women’s 100m Breaststroke Semifinals (Moniek Nijhuis)
19:57 – 20:05 Women’s 100m Butterfly Medal Ceremony
20:07 – 20:11 Men’s 100m Breaststroke Final (Lennart Stekelenburg)
20:13 – 20:21 Women’s 400m Freestyle Final
20:24 – 20:32 Men’s 100m Backstroke Semifinals (Nick Driebergen, Bastiaan Lijesen)
20:34 – 20:42 Men’s 100m Breaststroke Medal Ceremony
20:45 – 20:53 Women’s 100m Backstroke Semifinals (Sharon van Rouwendaal)
20:55 – 21:01 Men’s 4 x 100m Freestyle Relay Final
21:03 – 21:11 Women’s 400m Freestyle Medal Ceremony
21:13 – 21:25 Men’s 4 x 100m Free Relay Medal Ceremony

Day 3
Mon 30 Jul
Session SW05 – Start: 10:00, End: 11:40
10:00 – 10:34 Heats Women’s 200m Freestyle (Femke Heemskerk)
10:38 – 11:01 Heats Men’s 200m Butterfly (Joeri Verlinden)
11:06 – 11:38 Heats Women’s 200m Individual Medley

Session SW06 – Start: 19:30, End: 21:15
19:30 – 19:40 Women’s 200m Freestyle Semifinals (Femke Heemskerk)
19:43 – 19:47 Men’s 200m Freestyle Final (Sebastiaan Verschuren)
19:50 – 19:55 Women’s 100m Backstroke Final (Sharon van Rouwendaal)
19:58 – 20:02 Men’s 100m Backstroke Final (Nick Driebergen, Bastiaan Lijesen)
20:04 – 20:12 Men’s 200m Freestyle Medal Ceremony
20:15 – 20:19 Women’s 100m Breaststroke Final (Moniek Nijhuis)
20:21 – 20:29 Women’s 100m Backstroke Medal Ceremony
20:31 – 20:41 Men’s 200m Butterfly Semifinals (Joeri Verlinden)
20:43 – 20:51 Men’s 100m Backstroke Medal Ceremony
20:53 – 21:03 Women’s 200m Individual Medley Semifinals
21:05 – 21:13 Women’s 100m Breaststroke Medal Ceremony

Day 4
Tue 31 Jul
Session SW07 – Start: 10:00, End: 12:15
10:00 – 10:40 Heats Men’s 100m Freestyle (Sebastiaan Verschuren)
10:44 – 11:10 Heats Women’s 200m Butterfly
11:14 – 11:41 Heats Men’s 200m Breaststroke (Lennart Stekelenburg)
11:45 – 12:12 Heats Men’s 4 x 200m Freestyle Relay

Session SW08 – Start: 19:30, End: 21:20
19:30 – 19:38 Men’s 100m Freestyle Semifinals (Sebastiaan Verschuren)
19:41 – 19:45 Women’s 200m Freestyle Final (Femke Heemskerk)
19:48 – 19:52 Men’s 200m Butterfly Final (Joeri Verlinden)
19:55 – 20:05 Women’s 200m Butterfly Semifinals
20:07 – 20:15 Women’s 200m Freestyle Medal Ceremony
20:17 – 20:27 Men’s 200m Breaststroke Semifinals (Lennart Stekelenburg)
20:29 – 20:37 Men’s 200m Butterfly Medal Ceremony
20:39 – 20:43 Women’s 200m Individual Medley Final
20:46 – 20:56 Men’s 4 x 200m Freestyle Relay Final
20:58 – 21:06 Women’s 200m Ind. Medley Medal Ceremony
21:08 – 21:20 Men’s 4 x 200m Free Relay Medal Ceremony

Day 5
Wed 01 Aug
Session SW09 – Start: 10:00, End: 13:05
10:00 – 10:33 Heats Women’s 100m Freestyle (Ranomi Kromowidjojo, Femke Heemskerk)
10:39 – 11:04 Heats Men’s 200m Backstroke (Nick Driebergen)
11:10 – 11:41 Heats Women’s 200m Breaststroke
11:47 – 12:29 Heats Men’s 200m Individual Medley
12:35 – 13:02 Heats Women’s 4x200m Freestyle Relay (Nederland)

Session SW10 – Start: 19:30, End: 21:35
19:30 – 19:34 Men’s 200m Breaststroke Final (Lennart Stekelenburg)
19:37 – 19:45 Women’s 100m Freestyle Semifinals (Ranomi Kromowidjojo, Femke Heemskerk)
19:48 – 19:57 Men’s 200m Backstroke Semifinals (Nick Driebergen)
19:59 – 20:07 Men’s 200m Breaststroke Medal Ceremony
20:09 – 20:13 Women’s 200m Butterfly Final
20:16 – 20:20 Men’s 100m Freestyle Final (Sebastiaan Verschuren)
20:23 – 20:33 Women’s 200m Breaststroke Semifinals
20:37 – 20:47 Men’s 200m Individual Medley Semifinals
20:49 – 20:57 Women’s 200m Butterfly Medal Ceremony
20:59 – 21:09 Women’s 4 x 200m Freestyle Relay Final (Nederland)
21:11 – 21:19 Men’s 100m Freestyle Medal Ceremony
21:21 – 21:33 Women’s 4x200m Free Relay Medal Ceremony

Day 6
Thu 02 Aug
Session SW11 – Start: 10:00, End: 12:10
10:00 – 10:28 Heats Men’s 50m Freestyle
10:33 – 11:06 Heats Women’s 800m Freestyle
11:10 – 11:44 Heats Men’s 100m Butterfly (Joeri Verlinden)
11:49 – 12:10 Heats Women’s 200m Backstroke (Sharon van Rouwendaal)

Session SW12 – Start: 19:30, End: 21:05
19:30 – 19:36 Men’s 50m Freestyle Semifinals
19:39 – 19:43 Women’s 200m Breaststroke Final
19:46 – 19:50 Men’s 200m Backstroke Final (Nick Driebergen)
19:53 – 20:03 Women’s 200m Backstroke Semifinals (Sharon van Rouwendaal)
20:05 – 20:13 Women’s 200m Breaststroke Medal Ceremony
20:15 – 20:19 Men’s 200m Individual Medley Final
20:21 – 20:29 Men’s 200m Backstroke Medal Ceremony
20:31 – 20:34 Women’s 100m Freestyle Final (Ranomi Kromowidjojo, Femke Heemskerk)
20:36 – 20:44 Men’s 200m Ind. Medley Medal Ceremony
20:46 – 20:54 Men’s 100m Butterfly Semifinals (Joeri Verlinden)
20:56 – 21:04 Women’s 100m Freestyle Medal Ceremony

Day 7
Fri 03 Aug
Session SW13 – Start: 10:00, End: 12:50
10:00 – 10:23 Heats Women’s 50m Freestyle (Ranomi Kromowidjojo, Marleen Veldhuis)
10:27 – 12:01 Heats Men’s 1500m Freestyle (Job Kienhuis)
12:06 – 12:24 Women’s 4 x 100m Medley Relay (Nederland)
12:28 – 12:46 Men’s 4 x 100m Medley Relay (Nederland)

Session SW14 – Start: 19:30, End: 20:50
19:30 – 19:34 Women’s 200m Backstroke Final (Sharon van Rouwendaal)
19:37 – 19:40 Men’s 100m Butterfly Final (Joeri Verlinden)
19:43 – 19:53 Women’s 800m Freestyle Final
19:55 – 20:03 Women’s 200m Backstroke Medal Ceremony
20:06 – 20:09 Men’s 50m Freestyle Final
20:11 – 20:19 Men’s 100m Butterfly Medal Ceremony
20:21 – 20:27 Women’s 50m Freestyle Semifinals (Ranomi Kromowidjojo, Marleen Veldhuis)
20:29 – 20:37 Women’s 800m Freestyle Medal Ceremony
20:40 – 20:48 Men’s 50m Freestyle Medal Ceremony

Day 8
Sat 04 Aug
Session SW15 – Start: 19:30, End: 21:00
19:30 – 19:33 Women’s 50m Freestyle Final (Ranomi Kromowidjojo, Marleen Veldhuis)
19:36 – 19:55 Men’s 1500m Freestyle Final (Job Kienhuis)
19:57 – 20:05 Women’s 50m Freestyle Medal Ceremony
20:07 – 20:13 Women’s 4 x 100m Medley Relay Final (Nederland)
20:15 – 20:23 Men’s 1500m Freestyle Medal Ceremony
20:25 – 20:31 Men’s 4 x 100m Medley Relay Final (Nederland)
20:33 – 20:45 Women’s 4x100m Med. Relay Medal Ceremony
20:48 – 21:00 Men’s 4x100m Medley Relay Medal Ceremony

Tagged as: , , , , , , , , , , ,

Leave a Response