Zwemsite.nl

DE zwemsite van Nederland

Startlijsten EK kortebaan beschikbaar

Email dit bericht Print dit bericht

Ekkort2009Voor een ieder die nog 1 maal wil ‘genieten’ van de pakken-race staat er over 4 dagen de EK kortebaan in Istanbul op het programma. Dat toernooi is het laatste internationale toernooi waarin de snelle badkleding nog toegestaan is en kijkend naar de resultaten van de Worldcup wedstrijden in de afgelopen maanden kunnen er nog wel een paar wereldrecords verwacht worden. Op de site van het toernooi is veel algemene informatie te vinden, zoals onder andere het wedstrijdschema. Voor diegenen die op het laatste moment toch nog besluiten om te gaan kijken, voor de toegangsprijs hoef je het niet te laten, want voor 11euro kan je alle series en finales bijwonen.

Op de site van swimrankings.net is ook de voorlopige startlijst verschenen. Een overzicht van de Nederlandse deelname en de finale entree op basis van de startlijst, waarbij rekening gehouden is met maximaal 2 deelnemers per land in de halve finales vindt je hieronder. Op de 50 en 100m nummers is er een halve finale, op de 200 en 400m nummers alleen een finale en op de 800 en 1500m wordt de snelste serie tijdens de finale gezwommen :

Dag 1 – Donderdag 10 december 2009

Prog. 1 – 50vrij heren

Moniek Nijhuis

Moniek Nijhuis

1. Amaury Levaux (20.48)
8. Evgeny Lagunov (21.15)
20. Alexandre Agostinho (21.72)
25. Bastiaan Tamminga (21.77)

Prog. 2 – 50school dames
1. Janne Schaefer (29.55)
2. Moniek Nijhuis (30.08)
9. Rikke Moeller Pedersen (30.49)
19. Louise Jansen (31.05)
22. Tessa Brouwer (31.25)
23. Loes Zanderink (31.30)

Prog. 4 – 100rug dames
1. Ksenia Moskvina (56.66)
8. Georgina Davies (58.38)
16. Kimberly Buys (59.19)
35. Sharon van Rouwendaal (1:01.19)

Prog. 5 – 200rug heren

Joeri Verlinden

Joeri Verlinden

1. Arkady Vyatchanin (1:46.11)
10. Pierre Roger (1:52.56)
32. Bastiaan Lijesen (2:00.24)

Prog. 6 – 100vlinder heren
1. Evgeny Korotyshkin (48.48)
5. Joeri Verlinden (50.15)
8. Antony James (50.42)
17. Jakob Andkjaer (51.57)

Prog. 8 – 100school heren
1. Stanislav Lakhtyukhov (57.11)
8. Grigory Falko (57.93)
9. Robin van Aggele (58.03)
19. Darren Mew (58.68)
39. Thijs van Valkengoed (59.88)

Prog. 9 – 200wissel dames

Femke Heemskerk

Femke Heemskerk

1. Evelyn Verraszto (2:06.01)
8. Camille Mufat (2:08.34)
12. Femke Heemskerk (2:09.78)
16. Hinkelien Schreuder (2:10.61)

Prog 10 – 400vrij heren
1. Paul Biedermann (3:32.77)
8. Dominik Koll (3:39.82)
16. Arjen van der Meulen (3:42.91)

Prog. 11 – 100vrij dames
1. Jeanette Ottesen (51.95)
2. Inge Dekker (52.11)
3. Ranomi Kromowidjojo (52.22)
8. Femke Heemskerk (53.19)

9. Anastasia Aksenova (53.20)
17. Saskia de Jonge (53.77)
21. Miroslava Najdanovski (54.03)

Prog. 12 – 4x50wissel heren
?? Nederland

Dag 2 – Vrijdag 11 december 2009

Nick Driebergen

Nick Driebergen

Prog. 13 – 50rug heren
1. Thomas Rupprath (22.91)
8. Mirco Di Tora (23.76)
16. Nick Driebergen (24.21)
20. Ante Cvitkovic (24.40)
28. Bastiaan Lijesen (24.93)

Prog. 14 – 50vlinder dames
1. Inge Dekker (25.09)
3. Hinkelien Schreuder (25.21)
8. Laura Letrari (25.84)
14. Chantal Groot (26.16)
18. Cecillia Rasmuson (26.44)

Prog. 16 – 100wissel dames
1. Hinkelien Schreuder (57.74)
8. Ingvild Snildal (59.69)
14. Femke Heemskerk (1:00.09)
16. Sviatlana Khakhlova (1:00.57)

Prog. 17 – 200school dames
1. Rikke Moeller Pedersen (2:18.30)
8. Anastasia Chaun (2:22.26)
24. Lia Dekker (2:25.97)

Lia Dekker

Lia Dekker

26. Loes Zanderink (2:26.13)

Prog. 18 – 100vrij heren
1. Amaury Levaux (44.94)
10. Marco Orsi (46.98)
22. Eloi Saumell Montserrat (47.85)
??. Sebastiaan Verschuren

Prog. 19 – 4x50vrij dames
?? Nederland

Prog. 20 – 800vrij dames
1. Allessia Filippi (8:04.53)
11. Sharon van Rouwendaal (8:30.42)

Dag 3 – Zaterdag 12 december 2009

Prog. 21 – 50rug dames
1. Daniela Samulski (26.21)
3. Hinkelien Schreuder (26.55)
8. Daryna Zevina (27.07)
11. Ranomi Kromowidjojo (27.08)
16. Maria Gromova (27.57)

Prog. 22 – 50school heren
1. Adam Plutecki (26.19)
9. Aleksander Hetland (26.64)
18,. Caba Siladji (26.85)

Thijs van Valkengoed

Thijs van Valkengoed

41. Thijs van Valkengoed (27.85)

Prog. 23 – 400vrij dames
1. Coralie Balmy (3:56.39)
8. Erika Villaecija Garcia (4:03.28)
19. Sharon van Rouwendaal (4:09.61)

Prog. 24 – 100rug heren
1. Aschwin Wildeboer Faber (49.20)
9. Pierre Roger (51.00)
19. Nick Driebergen (52.03)
34. Bastiaan Lijesen (53.82)

Prog. 25 – 100school dames
1. Rikke Moeller Pedersen (1:04.43)
2. Moniek Nijhuis (1:04.56)
8. Patrizia Humplik (1:05.91)
17. Petra Chocova (1:06.80)
20. Lia Dekker (1:07.27)
21. Tessa Brouwer (1:07.47)
28. Loes Zanderink (1:08.16)

Prog. 26 – 100wissel heren
1. Sergey Fesikov (50.95)
6. Robin van Aggele (52.31)
8. Steffen Deibler (52.54)
19. Jakub Jasinski (53.84)

Prog. 27 – 100vlinder dames

Inge Dekker

Inge Dekker

1. Diane Bui Duyet (55.83)
5. Inge Dekker (56.78)
8. Aurore Mongel (57.34)
17. Lena Kalla (58.35)

Prog. 28 – 200vlinder heren
1. Nikolay Skvortsov (1:50.53)
3. Joeri Verlinden (1:51.64)
8. Diogo Filipe Carvalho (1:53.70)

Prog. 29 – 4x50wissel dames
?? Nederland

Prog. 30 – 1500vrij heren
1. Frederico Colbertaldo (14:24.21)
11. Job Kienhuis (14:45.91)
14. Arjen van der Meulen (14:49.63)

Dag 4 – Zondag 13 december 2009

Hinkelien Schreuder

Hinkelien Schreuder

Prog. 31 – 50vrij dames
1. Hinkelien Schreuder (23.53)
2. Ranomi Kromowidjojo (23.84)

8. Claire Hedenskog (24.48)
16. Katarzyna Wilk (24.77)
20. Ilse Kraaijeveld (24.85)
23. Saskia de Jonge (24.91)

Prog. 32 – 50vlinder heren
1. Steffen Deibler (21.80)
8. Antony James (22.87)
11. Bastiaan Tamminga (22.97)
13. Joeri Verlinden (23.09)

16. Jakob Andkjaer (23.24)

Prog. 34 – 200school heren

Saskia de Jonge

Saskia de Jonge

1. Melquiades Alvarez Caraballo (2.02.67)
8. Edoardo Giorgetti (2.06.98)
20. Thijs van Valkengoed (2.07.53)

Prog. 35 – 200vrij dames
1. Frederica Pellegrini (1:51.85)
4. Femke Heemskerk (1:53.79)
7. Inge Dekker (1:54.80)

8. Daniela Schreiber (1:55.03)
15. Saskia de Jonge (1:56.24)
24. Sharon van Rouwendaal (1:58.24)

Prog. 36 – 200vrij heren
1. Paul Biedermann (1:39.37)
9. Mads Glaesner (1:43.77)
39. Sebastiaan Verschuren (1:48.17)

Sebastiaan Verschuren

Sebastiaan Verschuren

Prog. 37 – 200rug dames
1. Alexianne Castel (2:02.91)
8. Nikolett Szepesi (2:05.33)
23. Sharon van Rouwendaal (2:10.13)

Prog. 38 – 4x50vrij heren
?? Nederland

Tagged as:

2 Comments

  1. Wie zouden er gaan zwemmen in de 4×50 vrij bij de heren?
    Bastiaan Tamminga en Robin van Aggele lijkt mij, maar wie worden nummer 3 en 4.

  2. Let op Job Kienhuis. Hij gaat voor een verrassing zorgen!!

Leave a Response